آشکار شدن تصویری از نسخه تولیدی M8 بی ام و
۲۲ام اسفند ۱۳۹۶ خودرو و ماشین

اگر بخواهیم به یکی از مدل های جذاب نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ اشاره کنیم بی شک M8 کوپه یکی از آنها بوده که توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد.

آشکار شدن تصویری از نسخه تولیدی M8  بی ام و

به گزارش تراکتور آذریایجان.ir: اگر بخواهیم به یکی از مدل های جذاب نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ اشاره کنیم بی شک M8 کوپه یکی از آنها بوده که توانسته بسیار موردتوج قرار گیرد. حال به تازگی هنرمندان دیجیتال تصمیم گرفتند تصویر رندر شده از این سدان لوکس قدرتمند بی ام و منتشر کنند که در قاب تصویر رندر بسیار جذاب است.

بی ام و هیچ اشاره ای به زمان معرفی نسخه تولیدی M8 Gran Coupe نداشت اما با توجه به گزارش ها رقیب مستقیم مرسدس AMG GT 4-Door Coupe به شمار می رود. همچنین هر دو مدل رقیبی برای پورشه پانامرا محسوب شده که چند سالی در خیابان ها حضور دارد.

با این حساب می توان دو مدل را رقبا تازه کار پورشه پانامرا به حساب آورد. در تصویر رندر شده تازه انتشاریافته، هنرمندان دیجیتالی برگرفته از مدل کانسپت یک مدل تولیدی از M8 Gran Coupe ایجاد کردند که جالب توجه به نظر رسیده و محصولی قابل است. در ساختار تفاوت خاصی نداشته و تنها دستگیره های درب، آینه بغل، رینگ ها و چراغ ها به شکل یک خودرو تولیدی در آمدند.  انتظار داریم بی ام و برای M8 سه موتور جدید مشابه M5 در نظر گیرد که شامل یک نسخه ۴٫۴ لیتری هشت سیلندر ۵۹۲ اسب بخاری می شود و محصولی پرتوان است.


مطالب پیشنهادی