آریوتاکسی خوردویی ایده آل برای ناوگان تاکسیرانی
۱۲ام بهمن ۱۳۹۶ خودرو و ماشین

به گزارش تراکتور آذریایجان؛ مهدی شمسی با بیان مطلب فوق تاکید کرد: حضور آریوتاکسی در ناوگان حمل و نقل شهری و تاکسیرانی استان بوشهر، باعث ارتقای سطح خدمات به شهروندان، افزایش اعتبار این ناوگان و در نهایت ارتقای رضایت مندی مردم خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه در حال حاضر خودروی پراید به دلیل استهلاک پایین و مصرف کم، در ناوگان تاکسی بی سیم بوشهر مورد استفاده قرار می گیرد، تصریح کرد: محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا همواره با مسائل زیست محیطی سازگار بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.


شمسی گفت: تنوع محصولات در گروه خودروسازی سایپا بسیار عالی است که باعث جذب بیشتر مردم بوشهر به خودروهای تولیدی گروه سایپا شده است.


وی خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع محصولات گروه سایپا، پیش بینی می شود که از تاکسی برلیانس سایپا در ناوگان حمل و ‌نقل شهری استقبال خوبی صورت گیرد.


شمسی دلیل استقبال مردم از محصولات سایپا را تولید خودرو در تمام رده های قیمتی دانست و گفت: سایپا در سال های اخیر با تولید متنوع خودرو متناسب با سطح درآمد مردم، قدم های بسیار مثبتی در توسعه محصول و ارتقای کیفیت برداشته و آینده درخشانی در انتظار این خودروساز است.


گفتنی است دومین نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته بوشهر از ۱۰ تا ۱۳ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های این شهر دایر است.


مطالب پیشنهادی